top of page
Pomoc psychologiczna i Life Coaching w Belgii

Witam na stronie Poradni Psychologicznej Opes. Jeżeli potrzebujesz rozmowy o swoich problemach ze specjalistą, jestem po to, aby Ci pomóc. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z metodą mojej pracy. Dr Kalina Mikołajczak-Degrauwe, Psycholog/Life Coach.

Potrzeba zmiany 

 

Opes to poradnia psychologiczna, której celem jest kształtowanie i utrwalenie zachowań potrzebnych do rozwoju i utrzymania zdrowia psychicznego, dobrego samopoczucia i poczucia balansu w życiu codziennym. Zakres pomocy Opes obejmuje ogólne poradnictwo psychologiczne a także life coaching.

problem w relacji z
PARTNEREM

 

Czy wiesz, że obecnie około 50% małżeństw kończy sie rozwodem? I że nawet w najbardziej zadowolonych relacjach, kłótnie zdarzają sie na porządku dziennym?... że nawet w szczęśliwych małżeństwach, w 80% przypadkach to kobieta sygnalizuje problemy w relacji, natomiast mężczyzna próbuje unikać dyskusji na ich temat? A czy wiesz, że terapia/pomoc psychologiczna jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na poprawę relacji z partnerem? 

 

 

wypalenie 

zawodowe

 

Praca przestaje dawać Ci satysfakcję? Czujesz się przepracowany? Nie masz ochoty iść do pracy lub czujesz, że przestajesz się rozwijać zawodowo? Te i wiele innych sygnałów często odbieranych za późno może doprowadzić do wypalenia zawodowego. Terapia daje szansę na odkrycie nowych możliwości radzenia sobie ze stresem w pracy i sposoby rozwoju kariery zawodowej.

POMOC

psychologiczna

 

Długo utrzymujące sie negatywne samopoczucie, brak zadowolenia, poczucie beznadziejności, niska samoocena, myśli samobójcze, długotrwała depresja, trudności w podejmowaniu decyzji, brak pewności siebie, trudności w walce z nałogiem … Niektóre z tych problemów rozwiązują się same, niektóre natomiast narastają z czasem doprowadzając do bezsenności, ciągłego zdenerwowania, poczucia bezsensowności, stresu, niemożności skoncentrowania się lub dolegliwości somatycznych. Pomocą w takich sytuacjach może okazać się rozmowa z psychologiem.

 Umów się na wizytę  

Twoja wiadomość została wysłana!

bottom of page